התחבר
 

4 טיפים לאירגון יעיל ושמירת ארגז הכלים שלך

 

"ארגז כלים ממתכת כבד יותר אך עמיד יותר למכות. מצד שני, במשך הזמן עלול להחליד להבדיל מארז כלים מפלסטיק"

 

ארגז כלים הינו דרך יעילה ושימושית לשמור את כלי העבודה בצורה מאורגנת. תכולת ארגז הכלים משתנה לפי הצרכים של המשתמש. זו גם הדרך היעילה ביותר לשאת את הכלים לצורך העבודה. כלי העבודה הפופולריים עשויים ממתכת או מפלסטיק. ארגז כלים ממתכת כבד יותר אך עמיד יותר למכות. מצד שני, במשך הזמן עלול להחליד להבדיל מארז כלים מפלסטיק.


שלב ראשון - רשימת ציוד                                                  

ערכו רשימת מצאי של הכלים שברשותך וארגנו אותם לפי תכיפות השימוש בהם. אל תכניסו לארגז הכלים את הכלים אשר בהם אתם לא משתמשים.

ארגז כלים בסיסי צריך להכיל את הפריטים הבאים: גדולים וקטנים (גם שטוחים וגם פיליפס)מקדחה/מברגה נטענת, סכין, משקפי מגן ופנס.

שלב שני - ארגון הציוד                                       

במידה ויש לכם מבחר גדול של כלים בחרו ארגז כלים גדול. ארגזי הכלים הגדולים מכילים קופסאות קטנות או חלוקה אשר מאפשרת לכם לאחסן את הכלים הקטנים יותר. תמיד אחסנו

את הכלים בהם אתם משתמשים בתכיפות גדולה יותר למעלה. ארגנו את הכלים בארגז לפי ייעודם, סוגם וגודלם. לצורך עבודה יעילה יותר אחסנו את הכלים השימושיים ביותר למעלה.

שלב שלישי - תחזוקת הכלים

חשוב מאד לשמור את הכלים נקיים ויבשים. הניחו חתיכת קרטון בתחתית ארגז הכלים לספיגת הרטיבות והשומן על הכלים. אל תניחו ללכלוך וחלודה לקצר את חיי הכלים שלכם.

שמנו וקרצפו כלים חלודים בצמר פלדה ומטלית נקיה דבר שימנע חלודה וישמור על אורך חייהם של הכלים.

שלב רביעי - אחסון הכלים אשר אינם בשימוש תכוף

ישנם כלים אשר לא ייכנסו לארגז הכלים אך עדיין הנכם משתמשים בהם מדי פעם. בחרו אזור אחסון נוסף עבור כלים אלה כמו למשל לוח תליה או ארונית פלסטיק.

 

 חברת אור-שי סיטונאות בע"מ מציעה מגוון רחב של ארגזי כלים ואירגוניות במחירים נוחים הניתנים לרכישה גם דרך האתר